2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Bydgoszcz
Dodane Dzisiaj o 07:41

Specjalistę do spraw płac zatrudnię-Bydgoszcz

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Firma z 30 letnim doświadczeniu w branży ochrony oraz usług porządkowych w związku z rozwojem firmy poszukuję osoby na stanowisko:

Specjalista do spraw płac

Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Nowa 21

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników zgodnie z przepisami prawa pracy,

  • Przygotowywanie list płac,

  • Wsparcie w sporządzaniu deklaracji ZUS, PIT, obsługi PFRON oraz prowadzenia sprawozdawczości statystycznej,

  • Obsługa programu kadrowo- płacowego,

  • Prowadzenie zagadnień zajęć komorniczych,

  • Przygotowywanie zaświadczeń płacowych,

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie wykonywanych obowiązków.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Znajomość prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, zdrowotnych, zasad rozliczanie podatku dochodowego w zakresie wykonywanej pracy,

  • Umiejętność naliczania listy płac, zasiłków ZUS,

  • Znajomość programu Płatnik,

  • Znajomość obsługi komputera i oraz programów z grupy MS Office,

  • Znajomość podstaw księgowania,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, sumienność,

  • Mile widziana znajomość programu COMARCH OPTIMA,

  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Stabilną pracę,

  • Szkolenia i wsparcie merytoryczne,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,

  • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji wyznaczonych celów.

Do aplikowania zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami. Stwarzamy pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Oferty proszę kierować poprzez OLX lub na adres mailowy Kontakt telefoniczny możliwy od pon-pt w godz 8:00-16:00 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 721152929