2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Północ
Dodane Dzisiaj o 10:14

Specjalistę ds. finansów - kadry, płace i rozliczenia - Warszawa

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Poszukujemy stanowczej i zaufanej osoby która u boku energicznego zespołu wspomoże nas w obszarze rozliczeń (faktury sprzedażowe i kosztowe) oraz kadr. Współpracujemy z biurem księgowym dlatego w formalności księgowe są outsourcingowane.

Nasza firma od ponad 16 lat konsekwentie rozwija się na rynku HVAC (klimatyzacja, wentylacja i pompy ciepła) oraz OZE. Zapraszamy na naszą stronę www.fu-fachowiec.p

Miejsce pracy: Warszawa, Praga - 1 minuta od stacji metra Szwedzka.

Zakres obowiązków:

  • Kontakt i współpraca z biurem rachunkowym:

    • Nadzór nad przekazywanymi dokumentami,

    • Uczestnictwo w procesie zamknięcie miesiąca i roku finansowego,

  • Kontrola obiegu faktur kosztowych (jeden z programów: Wf MAG, BIZIN),

    • Dekretacja faktur zakupowych,

    • Dokonywanie rozliczeń

  • Kontrola obiegu faktur sprzedażowych (CRM + jeden z programów: Wf MAG, BIZIN),

    • Dokonanie rozliczeń,

    • Kontrola wystawianiach faktur sprzedażowych,

  • Kontrola przepływów pieniężnych w firmie,

    • Wyciągi bankowe,

    • Gotówka,

  • Bezpośrednia współpraca z Zarządem

    • Przygotowanie raportów, analiz finansowych oraz prezentacji na potrzeby Zarządu,

    • Udział w przygotowaniu budżetu rocznego, prognoz, planów długoterminowych oraz kontrola realizacji i odchyleń

    • Tworzenie analiz i raportów ad hoc.

  • Uzgadnianie sald, analiza rozrachunków, wyjaśnianie rozbieżności w zakresie należności oraz zobowiązań,

  • Udział w projektach automatyzujących i usprawniających procesów księgowych,

Kwalifikacje:

  • Znajomość podstaw rachunkowości (JDG, Sp. z o.o.),

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz dbałość o szczegóły,

  • Dobre umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej w języku polskim,

  • Otwartość na naukę i rozwój w obszarze finansów,

  • Doświadczenie 1-2 letnie w dziale finansowym lub biurze rachunkowym, preferowane w firmie o profilu usługowym,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel,

  • Rozwinięte zdolności analityczne

  • Sumienność, dokładność oraz uczciwość,

Co oferujemy:

  • Formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Przyjazne środowisko pracy, gdzie każdy ma wpływ na rozwój firmy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca w organizacji o stabilnej pozycji na rynku HVAC,

  • Udział w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 819124318