2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Podlaskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Suwałki
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalistę/tkę ds. marketingu online z doświadczeniem

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Majster Centrum Narzędziowe zajmujące się sprzedażą elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, sprzętu do ogrodu i artykułów BHP zatrudni:

Specjalistę/tkę ds. marketingu online

Zakres obowiązków :

  • prowadzenie strony majstersuwalki i sklepu internetowego majsteronline,

  • opieka nad kontami na Allegro oraz nad sklepem internetowym (dbanie o aktualność oferty, optymalizacja i rozwijanie funkcjonalności, aktualizowanie, modyfikowanie itd.)

  • analiza ruchu na kontach Allegro oraz w sklepie internetowym za pośrednictwem dostępnych narzędzi

  • współpraca z magazynem w zakresie obsługi zamówień ze sklepów

  • odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesów w sklepach

  • zarządzanie produktami, modułami i treściami

  • konfigurowanie dostaw, kurierów, płatności, aktualizowanie cenników

  • obsługa programu CANVA (projektowanie graficzne)

  • analiza kampanii Allegro Ads i Google Ads oraz ich optymalizacja i wdrażanie akcji marketingowych

  • zarządzanie porównywarkami cenowymi

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe

  • kreatywność i poczucie estetyki

  • znajomość platformy sprzedażowej Shoper oraz programu BaseLinker

  • znajomość marketplace`ów: Allegro, Ceneo, Amazon, empik, ebay, olx

  • znajomość Allegro Ads, Allegro Analytics, Google Ads, Google Analytics,

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii w Allegro Ads, Google Ads

  • znajomość i umiejętne posługiwanie się narzędziami marketingowymi, m.in.: Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console, Google Merchant Center

  • umiejętność analizy danych i formułowania syntetycznych wniosków

  • bardzo dobre rozumienie obszaru e-commerce

  • orientacja na klienta i wyniki biznesowe

  • komunikatywność, i umiejętność współpracy w zespole

Kandydatom spełniającym wymagania oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • ciekawą pracę w biurze w Suwałkach w pełnym wymiarze czasu ,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • młody, ambitny zespół,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 911886378