2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Błonie
Dodane 10 maja 2024

Specjalistka ds. Obsługi Klienta

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Błonie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma: GO Logistics Services – Operator logistyczny dla e-commerce

Miejsce pracy: [ul. Stefana Batorego2, 05-870 Pass]

Opis stanowiska: Czy masz pasję do obsługi klienta i szukasz miejsca, gdzie Twoje osiągnięcia będą docenione? Jeśli chcesz uniknąć typowych problemów w pracy i stać się częścią zespołu, który każdego dnia stawia na doskonałość, to mamy coś dla Ciebie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Wolność w działaniu: Zapomnij o sztywnych procedurach i ograniczeniach. W GO Logistics Services znajdziesz przestrzeń do swobodnego działania, wykorzystując swoją kreatywność i niezależność.

  • Docenienie za pracę: U nas Twoje starania będą odpowiednio nagradzane. Każde osiągnięcie jest doceniane i celebrowane, więc zapomnij o byciu niezauważonym.

  • Partnerstwo i wsparcie: Działamy jak rodzina – zawsze gotowi do wsparcia i pomocy. Pracuj w środowisku, gdzie panuje przyjazna i profesjonalna atmosfera.

  • Równowaga życiowa: Zapewniamy warunki, które pozwalają na harmonijną równowagę między obowiązkami a odpoczynkiem. Osiągnij spokój i pewność w GO Logistics Services.

Twoje zadania:

  • Profesjonalna obsługa klientów, odpowiadanie na ich zapytania i rozwiązywanie problemów.

  • Koordynacja działań z innymi działami, aby zapewnić ciągłość i wysoką jakość procesów logistycznych.

  • Monitorowanie opinii klientów oraz identyfikacja możliwości usprawnienia naszych usług.

Idealna kandydatka:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta, najlepiej w branży logistycznej lub e-commerce.

  • Komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Proaktywność, organizacja i umiejętność działania pod presją czasu.

  • Ceni partnerstwo i pracę zespołową, dążąc do osiągnięcia doskonałych wyników.

Lokalizacja

Błonie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błonie
ID: 917368678