2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Krzyki
Praca JWW
Dodane 28 maja 2024

Specjalistka / Specjalista ds. Administracji

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

JWW to coś więcej niż biuro rachunkowe. Naszą misją jest zapewnienie stabilności małym i średnim firmom. Pomagamy przedsiębiorcom w zdobywaniu pozycji lidera, wskazując szanse i zagrożenia oraz ograniczając ryzyko podatkowe. Budujemy partnerskie relacje z naszymi klientami. Pracujemy w atmosferze wsparcia i otwartej komunikacji. Jako zespół gramy w jednej drużynie. I naprawdę lubimy naszą pracę.

Kogo szukamy?

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Specjalistki / Specjalisty ds. Administracji, która/y dołączy do naszego zespołu.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa przelewów i rachunków bankowych klientów

  • obsługa płatności typu split payment

  • generowanie wyciągów, potwierdzeń zapłaty, zestawień bankowych

  • bieżąca komunikacja z bankami w sprawach dotyczących transakcji

  • wsparcie biura w bieżących pracach administracyjnych

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze administracji

  • bardzo dobra znajomość procedur bankowych i obsługi transakcji finansowych

  • biegłość w obsłudze komputera, w tym pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excela

  • umiejętność efektywnej komunikacji i budowania relacji

  • wysoka dokładność i umiejętność organizacji pracy

  • pozytywne nastawienie do życia, otwartość na ludzi

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • pakiet benefitów (karta multisport, luxmed, ubezpieczenie grupowe, etc.)

  • pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów

  • możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji: szkolenia i kursy branżowe, szkolenia z kompetencji miękkich, kursy językowe

  • skuteczny onboarding, który pomoże Ci bezstresowe wdrożenie i poznanie firmy

  • biuro z ogródkiem w prestiżowej dzielnicy Wrocławia - Borek, gdzie latem na leżaku możesz zjeść lunch i oderwać się od obowiązków

  • owocowe poniedziałki, świeża kawa, pizza, regularne wyjścia integracyjne? To u nas standard

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 918310304