2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Fabryczna
Katarzyna
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalistka/Specjalista ds. finansów i administracji

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma IBCG jest międzynarodowym sprzedawcą akcesoriów gamingowych i innych z kategorii elektroniki użytkowej. Jesteśmy firmą o stabilnej pozycji na rynku i wciąż dynamicznie się rozwijającą.

Wspólnie tworzymy markę FroggieX, przez którą promujemy ideę zdrowej rywalizacji i rodzinnej, wspólnej zabawy. Nasze produkty możecie znaleźć na wielu platformach online oraz na półkach polskich elektromarketów.

Pomimo dużej skali działalności utrzymujemy domową i przyjazną atmosferę w codziennej pracy. Cały zespół dba o to, by wykonywana praca poza efektami w działalności handlowej przynosiła również wewnętrzną satysfakcję i spełnienie osobistych ambicji.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Młodsza specjalistka/Specjalista ds. finansów i administracji

Zakres obowiązków na podanym stanowisku:

  • Przygotowanie i organizowanie dokumentacji z obszarów księgowości i finansów

  • Przygotowanie, agregowanie i archiwizowanie umów

  • Przygotowanie analiz oraz raportów

  • Zarządzanie biurem oraz obszarami administracyjno-kadrowymi

  • Kontakty z podmiotami zewnętrznymi, w tym z biurem rachunkowym, bankami i innymi instytucjami finansowymi

  • Wsparcie w realizacji projektów firmowych i bieżących zadań

Oczekiwania wobec kandydata :

  • Wiedza z zakresu księgowości i finansów, będzie atutem,

  • Chęć nauki i zdobywania doświadczenia,

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Pozytywne nastawienie do pracy i ludzi

  • Samodzielność, poczucie odpowiedzialności za swoje stanowisko

  • Umiejętności i zdolności analityczne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość narzędzi MS Office na poziomie bardzo dobrym

  • Znajomość programu Subiekt będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stałą i stabilną pracę

  • Pełny etat (pon-pt, 8-16)

  • Stanowisko stacjonarne w biurze

  • Pracę w małym, zgranym zespole

  • Domową atmosferę, daleko nam do podejścia korporacyjnego

  • Wstępne szkolenie i opiekę pracownika z wieloletnim doświadczeniem

  • Możliwość rozwoju, poszerzania kompetencji

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV z danymi kontaktowymi i poniższą klauzulą przez formularz kontaktowy.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 907958407