2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Dolnośląskie
  6. Kadry i płace - Wrocław
  7. Kadry i płace - Krzyki
Dział HR
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalistka / Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Spy Shop aktualnie poszukuje osoby na stanowisko: "Specjalista ds. rozliczeń i administracji" w związku z rozbudową działu,

Praca stacjonarna w naszym biurze we Wrocławiu.

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych

  • prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac

  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych

  • rozliczanie czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie, godziny przepracowane z umów zleceń)

  • sporządzanie deklaracji do ZUS, US, GUS, PFRON

  • przygotowanie raportów i sprawozdań z zakresu kadrowo-płacowego

    kontakt z ZUS-em, Urzędem Skarbowym, biurami komorniczymi

    obsługa PPK

  • nadzorowanie i kierowanie pracowników na badania lekarskie

  • obsługa benefitów pracowniczych

  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

  • zgłaszanie pracowników do zagranicznych urzędów i sporządzanie dokumentacji w tym zakresie

  • występowanie o A1 dla delegowanych pracowników

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy oraz regulacjach dotyczących ubezpieczeń społecznych

  • bieżąca obsługa pracowników i zleceniobiorców

Nasze wymagania

  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w samodzielnym prowadzeniu kadr i płac (najlepiej w spółce)

  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych i ubezpieczeń społecznych oraz umiejętność stosowania ich w praktyce

  • znajomość zasad rozliczania umów cywilnoprawnych

  • praktyczna znajomość przepisów związanych z delegowaniem pracowników do krajów UE i poza

  • znajomość programu Enova oraz pakietu MS Office

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność systematyczność, rzetelność

    umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów

  • samodzielność i chęć do wychodzenia z inicjatywą

Benefity

  • MultiSport / LuxMED

  • dofinansowanie do szkoleń i kursów,

  • zniżki na firmowe produkty i usługi,

  • parking dla pracowników,

  • praca w pobliżu centrum,

  • dogodny dojazd komunikacją miejską,

  • kawa/herbata,

  • program emerytalny,

  • brak dress code'u,

  • strefa relaksu,

  • spotkania integracyjne

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 910959684