2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Małopolskie
  6. Kadry i płace - Kraków
  7. Kadry i płace - Grzegórzki
Dodane 12 kwietnia 2024

Specjalistka / Specjalista ds. kadr i płac w biurze rachunkowym

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Biuro rachunkowe, działające na rynku od ponad 20 lat, specjalizujące się w obsłudze małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, poszukuje kandydatki / -ta z doświadczeniem na stanowisko

Specjalistka / Specjalista ds. kadr i płac

Zakres obowiązków:

– sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników,

– kontrolowanie sposobu i poprawności naliczania wynagrodzeń i zasiłków wynikających z ubezpieczeń społecznych,

– zapewnienie poprawności i terminowości sporządzania deklaracji ZUS i PIT oraz informacji o dochodach do celów emerytalno-rentowych,

– zapewnienie poprawności i terminowości sprawozdawczości ( m.in. dla ZUS, GUS),

– monitorowanie i kontrola ryzyk operacyjnych w powierzonym obszarze działania,

– podejmowanie decyzji z zachowaniem zasad kompetencji i obowiązujących procedur,

– bezpośredni kontakt z Klientem.

Oczekujemy:

– min. 2 - letniego doświadczenia na podobnym, samodzielnym stanowisku pracy - warunek konieczny,

– znajomości przepisów prawa pracy i przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych,

– znajomości programu Płatnik,

– sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

– zdolności organizacyjnych, interpersonalnych i umiejętności efektywnego komunikowania się,

– wysokiego poziomu kultury osobistej,

– miłej aparycji,

– Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Comarch ERP Optima.

Gwarantujemy:

– stabilne warunki zatrudnienia,

– umowę o pracę,

– wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji,

– rozwój zawodowy,

– możliwość brania udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

– narzędzia pracy,

– pakiety medyczne i ubezpieczenie na życie,

– karta Multisport,

– elastyczne godziny pracy.

Prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W procesie rekrutacji wezmą udział wyłącznie zgłoszenia CV zawierające klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 911293617