2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Świętokrzyskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Kielce
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalistka/Specjalista ds. płatności

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

GARETT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Garett jest liderem sprzedaży smartwatchy dziecięcych w Polsce oraz jednym z głównych graczy w segmencie urządzeń elektronicznych do domowej pielęgnacji całego ciała. Produkty z logo marki dostępne są w największych sieciach elektromarketów w Polsce m.in.: MediaExpert, RTVEUROAGD, Empik, Komputronik, Neonet, Media Markt oraz w ponad 20 krajach w Europie. Wizją marki Garett jest zapewnienie bezpiecznych produktów dla jak największej liczby konsumentów, aby mogli cieszyć się aktywnym i zdrowym stylem życia przy użyciu nowoczesnych technologii.

Poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista/Specjalistka ds. płatności

Zakres obowiązków:

  • obsługa faktoringu, włączając zgłaszanie faktur do skupu, kontrolę terminów spłat, zarządzanie spłatami, przygotowywanie raportów faktoringowych, dodawanie nowych kontrahentów;

  • alokacja środków pieniężnych;

  • procesowanie płatności w systemie bankowym i w systemie wewnętrznym spółki;

  • współpraca z bankami i instytucjami finansowymi w zakresie faktoringu;

  • zapewnienie przepływu informacji dotyczących realizowanych transakcji do działu księgowości;

  • stały kontakt z innymi działami Spółki, zapewnienie przepływu informacji dotyczących realizowanych transakcji;

  • praca nad tworzeniem i implementacją nowych rozwiązań systemowych oraz wsparcie w pracy innych członków zespołu finansowo-księgowego;

  • obsługa wszystkich przychodzących i wychodzących transakcji bankowych;

  • przygotowywanie raportów finansowo-kontrolingowych;

  • zapewnienie płynności przepływów pieniężnych;

  • przygotowywanie dokumentów do odprawy celnej

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze finansów - min. 2 lata;

  • Doświadczenie w obsłudze faktoringu;

  • Dobra znajomość MS Excel;

  • Mile widziana znajomość procedur celnych;

  • Mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima;

  • Komunikatywność, odpowiedzialność, uczciwość;

  • Dokładność, precyzja, spostrzegawczość;

  • Umiejętność szybkiej adaptacji, samodzielność, skuteczność w działaniu;

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy;

  • Miłą atmosferę w pracy;

  • Napoje dla pracowników;

  • Brak dress code’u;

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych;

  • Zniżki na produkty firmowe;

  • Dodatkowy urlop;

  • Elastyczny czas pracy

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli RODO. CV bez klauzuli nie będzie rozpatrywane.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 914104099