2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Teresin
Dodane 30 kwietnia 2024

specjalistka/specjalista ds. sprzedaży mieszkań

Wynagrodzenie

6 000 - 120 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Teresin

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalną obsługę klientów w zakresie kupna mieszkania;

  • nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z klientem;

  • prowadzenie klienta przez cały okres trwania transakcji

  • bieżącą aktualizację bazy danych klientów;

  • prowadzenie spotkań z klientami oraz prezentację ofert;

  • kompletowanie dokumentów oraz udział w zawieraniu transakcji;

  • przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej;

  • współpracę z klientami podczas finalizacji;

  • współpracę z innymi działami oraz przygotowywanie raportów.

Nasze wymagania

  • konieczne doświadczenie w firmie deweloperskiej

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: architektura, budownictwo, zarządzanie, administracja,

  • umiejętność przygotowywania dokumentów i prezentacji oraz prowadzenia komunikacji telefonicznej i elektronicznej,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • język angielski na poziomie komunikatywnym,

  • wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktu,

  • aktywne podejście do rozwiązywania problemów, wykazywanie inicjatywy, kreatywność,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • chęć uczenia się i rozwijania,

  • prawo jazdy kategorii B

  • mile widziana własna działalność

To oferujemy

  • Praca od zaraz.

    Wymiar pracy: pełny etat.

    Pracę w stabilnej firmie z osobami o dużym doświadczeniu zawodowym,

    przyjazną atmosferę pracy ukierunkowaną na podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy.

    atrakcyjne wynagrodzenie

    Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą, proszeni są o przesłanie swoich aplikacji

Lokalizacja

Teresin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Teresin
ID: 915432267