2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Zachodniopomorskie
  6. Social media - Koszalin
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalistwa ds Social Mediów

Lokalizacja

Koszalin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Poszukuję kreatywnej i zaangażowanej osoby do prowadzenia naszych mediów społecznościowych! Jeśli jesteś z Koszalina i pasjonuje Cię tworzenie treści, ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Nagrywanie 20 Rolek w tygodniu, na 5 różnych profilach

  • Przygotowanie 15 postów na nasze platformy społecznościowe

  • Opracowanie planu social media na cały tydzień dla 5 różnych profili.

Wymagania:

  • Miejsce zamieszkania w Koszalinie (ze względu na konieczność nagrywania Rolek)

  • Kreatywność i pomysłowość w tworzeniu treści

  • Umiejętność pracy z różnymi platformami społecznościowymi

  • Znajomość programów graficznych, montażu video, sztucznej inteligencji

  • Dbałość o estetykę i jakość tworzonych treści

  • Terminowość i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Oferuję:

  • Stałą współpracę w przyjaznym i kreatywnym zespole

  • Elastyczny harmonogram pracy, z możliwością dostosowania go do Twoich potrzeb

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i efektów pracy ‼️

Jeśli jesteś zainteresowany(a) tą pozycją, prześlij swoje CV, Twoją wycenę za tą pracę oraz portfolio zawierające przykładowe prace za pośrednictwem OLX. Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam budować silną społeczność online!

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 910485727