2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalisty ds. planowania przewozów oraz nadzoru nad kierowcami

Wynagrodzenie

8 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaRekrutacja onlineZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

!!!UWAGA!!! PRACA OD 1 LIPCA 2024

PKS Bodzentyn Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. organizacji i planowania przewozów oraz nadzoru nad kierowcami komunikacji regionalnej w Grodzisku Mazowieckim

Dołącz do nas! Z chęcią powitamy Cię w teamie PSK Bodzentyn na stanowisku: Specjalisty ds. organizacji i planowania przewozów oraz nadzoru nad kierowcami.

Praca stacjonarna w Grodzisku Mazowieckim

Dogodna lokalizacja:

·         Położenie w pobliżu Warszawy

·         Wygodne połączenia do różnych części Warszawy, zarówno komunikacją zbiorową jak i samochodem,

Twój zakres obowiązków:

·         Zarządzanie grupą ludzi

·         Pomoc i kontakt z kierowcami

·         Organizacja pracy biurowej i administracyjnej

·         Kontakt z pracownikami pomiędzy oddziałami

Wymagania wobec kandydatów:

·         Dobra znajomość obsługi komputera

·         Biegła znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza EXEL)

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub znajomość branży transportowej

·         Samodzielność w wykonywaniu obowiązków

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Komunikatywność

·         Dyspozycyjność

·         Prawo jazdy kat.B

·         Mile widziane prawo jazdy kat.D

Możesz liczyć na:

·         Umowa o pracę

·         Fabrycznie nowy tabor pojazdów

·         Wynagrodzenie od  8500 brutto miesięcznie

·         Pracę w renomowanej firmie

·         Stabilne zatrudnienie

·         Partnerskie relacje

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie czekaj dłużej!

Skontaktuj się z nami już dziś!

Wyślij swoje CV z odpowiednim dopiskiem Grodzisk Mazowiecki lub zadzwoń: 88*******51 (dni robocze, w godz. 8:00-18:00).

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 871153935