2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Śląskie
  6. Zarządzanie hotelem - Wisła
Dodane 07 maja 2024

Specjalisty ds. Zaopatrzenia i Rozliczeń

Lokalizacja

Wisła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Vislow Resort poszukuje do swojego zespołu Specjalisty ds. Zaopatrzenia i Rozliczeń

Podstawowe obowiązki:

  • przyjmowanie w systemie informatycznym na magazyn materiałów

  • rozliczanie/opisywanie faktur zakupowych

  • koordynacja dokumentacji dostaw, archiwizacja

  • Tworzenie receptur i aktualizacja ich w systemie rozliczeniowym

  • Nadzór nad kosztem sprzedaży wszystkich usług gastronomicznych

  • Przeprowadzanie i rozliczanie miesięcznych inwentaryzacji magazynów

  • Analiza zapasów magazynowych, strat i niedoborów

  • przyjmowanie i rozładunek towarów

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  •  umiejętność rozliczania i opisywania faktur zakupowych

  •  komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  •  samodzielne planowanie pracy

  •  umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  •  znajomość branży gastronomicznej / hotelowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju kompetencji

  • bardzo dobre warunki pracy i atmosferę pracy

  • posiłki pracownicze, pyszną kawę

  • ubezpieczenie grupowe

Prosimy o wysyłanie CV

Lokalizacja

Wisła,

Śląskie

Śląskie, Wisła
ID: 888626151