2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Palędzie
Mateusz
Dodane 04 maja 2024

Spedytor / Asystent Spedytora - nauka i praca.

Wynagrodzenie

4 300 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Palędzie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Siemanko!

To co mamy to zawsze dobry nastrój i wsparcie na każdym etapie wdrożenia.

Twój zakres obowiązków na tym stanowisku to:

·        Nauka zawodu spedytora międzynarodowego

·        Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami i przewoźnikami

·        Prowadzenie rozmów i negocjowanie warunków handlowych

·        Pozyskiwanie zleceń spedycyjnych korzystając z giełd transportowych

·        Dbanie by klient na bieżąco mógł uzyskać informacje o swoim ładunku- opieka jest bardzo ważna.

Jeśli posiadasz:

·        motywacje i ambicje do pracy i nauki- praca spedytora wymaga dużego zaangażowania

·        język angielski - warunek konieczny

·        język niemiecki/franucuski/włoski/hiszpański - dodatkowy atut

·        umiejętności komunikacyjne i kulturę osobistą na wysokim poziomie - to czekamy właśnie na Ciebie

Z Naszej strony oferujemy Tobie:

·        możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

·        indywidualne podejście do warunków zatrudnienia ( możliwość pracy na umowie o pracę, B2B czy umowę zlecenie)

·        narzędzia pracy laptop, telefon

·        atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa plus przejrzysty system premiowy)

·        pozytywną atmosferę i wsparcie doświadczonego spedytora

·        ergonomiczne i profesjonalne biuro

Jeśli zainteresowała Cię Nasza oferta prosimy o przesłanie cv za pośrednictwem OLX , zobacz również czy się zajmujemy odwiedzając stronę www.emalog.pl

Prosimy o dopisek w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Emalog Sp. z o.o. z siedzibą w Palędziu  w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Lokalizacja

Palędzie,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Palędzie
ID: 834639939