2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Czechowice-Dziedzice
Dodane 28 kwietnia 2024

Spedytor - Czechowice- Dziedzice lub Sosnowiec

Wynagrodzenie

6 500 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Job-Project ( nr. KRAZ 18674) poszukuje dla swojego Klienta, dużej, międzynarodowej firmy transportowej Kandydatów/ki na stanowiska:

Spedytor Całopojazdowy

Miejsca pracy:

  • Czechowice - Dziedzice

  • Sosnowiec

System pracy:

od pn-pt w godzinach 8.00-16.00

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych całopojazdowych

  • Praca na giełdach transportowych

  • Realizacja założeń budżetowych

  • budowanie długofalowej współpracy z Klientami i podwykonawcami

Wymagania:

  • doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • nieograniczone możliwości zarobków

  • komfortowe warunki pracy

  • narzędzia pracy ( laptop, telefon)

  • możliwość pracy zdalnej (okazjonalnie w ciągu roku)

Osoby zainteresowane szczegółami oferty prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV , przez Job-Project ( Nr. 18674) z siedzibą w Cieszynie Pl. Wolności 3 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Job-Project z siedzibą w Cieszynie Pl. Wolności 3. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania. Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice,

Śląskie

Śląskie, Czechowice-Dziedzice
ID: 914985308