2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Podkarpackie
  6. Spedycja - Rzeszów
Dodane 19 kwietnia 2024

Spedytor drogowy

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma TARGOR-TRUCK sp. z o.o.,  poszukuje osoby na stanowisko

SPEDYTOR

Twój zakres obowiązków

• kompleksowe organizowanie przewozów - głównie krajowych

• nadzór nad realizacją zleceń

• opracowywanie ofert dla działu handlowego

• ścisła współpraca z działem handlowym w zakresie rozwoju biznesu

• systematyczne poszukiwanie nowych rozwiązań

• tworzenie bazy przewoźników pod potrzeby firmy

• opieka operacyjna nad pozyskanymi przez dział handlowy klientami

Nasze wymagania

• doświadczenie min. 1 rok

• bardzo dobra znajomość rynku w obszarze przewozów krajowych, w tym FTL

• szeroki wachlarz kontaktów z przewoźnikami

• dużym atutem będzie biegłe posługiwanie się w obszarach FTL, LTL, GRP.

• systematyczność

• inicjatywa

• samodyscyplina To oferujemy

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• pracę w organizacji z flotą własnych pojazdów

• realny wpływ na rozwój transportów drogowych

• możliwość rozwoju osobistego

• możliwość pracy w trybie HO i/lub hybrydową

• motywujący system wynagradzania i premiowania

• umowę o pracę

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu ! Zachęcamy do aplikowania.

Informacje pod numerem telefonu : 50*******84

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na FB.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych przeze mnie dobrowolnie w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Administratora danych osobowych tj. TARGOR-TRUCK Sp. z o.o. Ławy 97 07-411 Rzekuń, NIP: 758-20-45-405 ("TARGOR-TRUCK") w odpowiedzi na zamieszczone przez TARGOR-TRUCK ogłoszenie na podstawie art. 6 pkt. 1 ust. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE".

W przypadku braku powyższego oświadczenia oferta pracy, oraz zawarte w niej dane osobowe nie będą przetwarzane i zostaną usunięte. Więcej na www.targor-truck.pl/polityka prywatności.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 912681552