2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Lubelskie
  6. Spedycja - Tomaszów Lubelski
Mariusz
Dodane Dzisiaj o 11:56

Spedytor / Dyspozytor

Wynagrodzenie

4 400 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Lubelski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma transportowa zatrudni spedytora z doświadczeniem

Jeśli szukasz pracy, która zapewni ci satysfakcję oraz ponadprzeciętne wynagrodzenie to jest to oferta dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

-organizacja oraz nadzór operacji transportowych taboru własnego oraz przewoźników

-pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi

Wymagania:

-dobra znajomość języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego lub niemieckiego

-zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz dyspozycyjność

-łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich, przede wszystkim telefonicznych

-umiejętność analitycznego oraz logicznego myślenia

-umiejętność prowadzenia negocjacji, pracy pod presją czasu oraz podejmowania szybkich decyzji

-znajomość pakietu office

-wysoka kultura osobista

Oferujemy:

-bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

-umowę o pracę

-niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

-pracę w firmie transportowej o ugruntowanej pozycji na rynku

-pracę z młodymi, ambitnymi ludźmi, fachowcami w swoim zawodzie

Do przesyłanych aplikacji prosimy dopisać klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Tomaszów Lubelski,

Lubelskie

Lubelskie, Tomaszów Lubelski
ID: 707910349