2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Jedlińsk
Transport i Spedycja MAX-POL Sławomir Krakowiak
Dodane 25 kwietnia 2024

Spedytor/Dyspozytor Międzynarodowy

Wynagrodzenie

6 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jedlińsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika OPERATYWNEGO OGARNIĘTEGO na stanowisko Spedytor Międzynarodowy.

Działamy na rynku od 30Lat ,  oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego. Jako spedytor będziesz odpowiedzialny za organizację i nadzór nad realizacją zleceń transportowych na terenie Europy-zachodniej,(GB). Będziesz współpracować z kierowcami, klientami , dbając o terminowość i jakość świadczonych usług. Będziesz także korzystać z nowoczesnych systemów telemetrycznych, które umożliwiają monitorowanie każdej dostawy oraz czasu jej realizacji.

Dołącz do naszego zespołu i pracuj w firmie, która specjalizuje się w przewozie ładunków zarówno cało-pojazdowych jak i drobnicowych, a także materiałów niebezpiecznych (ADR).

Nie zwlekaj i wyślij swoje CV. Dołącz  do naszego zespołu!

Warunki:

- umowa o pracę,

- praca stacjonarna,

- pełny etat,

- miejsce pracy: Jedlanka, północna cześć Radomia

Zakres obowiązków:

- Nadzór oraz bieżąca obsługa zleceń transportowych lub-w zakresie spedycji,

- Budowanie długofalowej współpracy z klientami,

- Nawiązywanie współpracy z przewoźnikami SPEDYCJA

- Praca na giełdach transportowych,

- Nadzór nad dokumentacją transportową,

- Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów,

- Dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość,

- Współpraca z działami wspierającymi.

Nasze wymagania:

-Operatywność.. kreatywność.. a resztę ogarniemy ..

- Doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego,

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka mile widziana,

- Znajomość giełd transportowych,

- Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,

- Dobra obsługa komputera,

Mile widziane

- Własna baza klientów i przewoźników.

Co oferujemy:

- Umowę o pracę i bardzo dobre warunki zatrudnienia z podstawą 6000 brutto +atrakcyjny i transparentny system premiowy,

- Profesjonalne wdrożenie,

- Pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji,

- Atrakcyjny wachlarz benefitów: multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,

- System poleceń pracowniczych z wysokimi bonusami finansowymi,

- Niezbędne narzędzia pracy,

- Rozwój i szkolenia,

- Opiekę działów wspierających w zakresie rozliczeń, windykacji, reklamacji itp.,

- Nieformalną i przyjazną atmosferę w zgranym zespole,

- Imprezy integracyjne,

-Samochód służbowy według osiągnięć

Lokalizacja

Jedlińsk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jedlińsk
ID: 492232445