2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Opolskie
  6. Spedycja - Kędzierzyn-Koźle
  7. Spedycja - Żabieniec
Dodane 09 kwietnia 2024

Spedytor / dyspozytor transporu miedzynarodowego i krajowego

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Żabieniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Jedno stanowisko wiele mozliwosci!

W związku z rozwojem działalności poszukujemy spedytora / dyspozytora transportu międzynarodowego i krajowego.

Firma Lokpol Trans SP. Z O.O z siedziba w Walce kolo Krapkowic

Mozliwosc dopasowania oferty do kompetentnego i doswiadczonego pracownika:

  • Praca na pelen etat – umowa o prace lub

  • Samodzielny Spedytor Krajowy / Międzynarodowy, wspolpraca B2B

Twój zakres obowiązków:

• pozyskiwanie i obsługa klientów,

• nadzór nad procesem planowania usług transportowych,

• organizowanie transportu ,

• nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami,

• zawieranie umów spedycyjnych,

• kontakt z podwykonawcami – firmami przewozowymi,

• prowadzenie aktywnej sprzedaży usług spedycyjnych oraz aktywna wspolpraca z niemieckim oddzialem

• kompleksowa obsługa zleceń: wybór firmy transportowej, monitorowanie stanu zlecenia, dbałość o terminowość i wysoką jakość usług,

• obsługa dokumentów transportowych.

Nasze wymagania

• kilkuletnie doświadczenia na stanowisku dyspozytora lub spedytora międzynarodowego,

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego (mile widziane),

• znajomość czas pracy kierowcy, oraz podstawowych zagadnień prawa transportowego,

• umiejętności planowania,

• umiejętności negocjacji cenowych

• zdolność podejmowania decyzji,

• łatwość nawiązywania kontaktów jednoczesnie zarzadzanie zespolem pracownikow

• umiejętność radzenia sobie ze stresem

• mile widziana baza klientow

To oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do wyników -podstawa + premie

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Żabieniec
ID: 910499697