2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Pomorskie
  6. Spedycja - Gdynia
  7. Spedycja - Grabówek
Dodane 24 kwietnia 2024

Spedytor Krajowy-Międzynarodowy / Asystent Spedytora

Lokalizacja

Gdynia, Grabówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

STALKO Przybysz i Wspólnicy Sp. z o.o. jest wiodącą firmą spedycyjno-transportową. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie dało nam ugruntowaną pozycję na rynku i sprawiło, że zaufało nam wiele firm.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

 Miejsce pracy: Gdynia, ul. Hutnicza 3

Zadania:

  • Obsługa Klientów poprzez planowanie, realizowanie i kontrolowanie zleceń transportowych

  • Współpraca z Przewoźnikami/pozyskiwanie nowych Przewoźników

  • Utrzymywanie stałych relacji z Klientami

  • Nawiązywanie współpracy z nowymi Kontrahentami

  • Prowadzenie negocjacji handlowych i tworzenie ofert

  • Prowadzenie dokumentacji transportowej

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Mile widziana dobra znajomość języka: angielskiego/niemieckiego/innego

  • Mile widziana znajomość branży TSL

  • Znajomość Pakietu MS Office

  • Dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Stabilne warunki zatrudnienia w szybko rozwijającej się, znanej na rynku firmie transportowej

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa (współfinansowanie)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Grabówek
ID: 861658338