2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Dolnośląskie
  6. Spedycja - Wrocław
  7. Spedycja - Stare Miasto
Dodane 18 kwietnia 2024

Spedytor krajowy / międzynarodowy / UoP / B2B - Limelog sp.zo.o

Wynagrodzenie

3 500 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

OPIS

Firma transportowo - spedycyjna Limelog Sp. z o.o.

zatrudni do nowo powstającego oddziału we WROCŁAWIU spedytora międzynarodowego z doświadczeniem.

Zakres obowiązków

* Handel ładunkami na giełdach transportowych.

* Pozyskiwanie i kompleksowa obsługa zleceń transportowych.

* Planowanie oraz kontrolowanie realizacji transportów.

* Utrzymywanie dobrych relacji z obsługiwanymi Klientami oraz skuteczne pozyskiwanie nowych.

* Prowadzenie dokumentacji.

* Dbanie o właściwy przepływ informacji i wysoką jakość obsługi klienta.

Czego oczekujemy ?

* Własna baza klientów / aktywność handlowa,

* Co najmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku.

* Znajomości języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego - na poziomie umożliwiającym swobodny kontakt z klientem.

* Odpowiedzialne i sumienne podejście do pracy.

* Zdolności nawiązywania nowych relacji i pozyskiwania klientów oraz podwykonawców.

* Umiejętności negocjacyjnych.

* Dobrej organizacji pracy.

* Umiejętności obsługi giełd transportowych m.in. Trans.eu / TIMOCOM.

Co Oferujemy ?

* Pracę w trybie stacjonarnym w siedzibie firmy lub Home Office.

* Współpraca na zasadach B2B lub umowa o pracę / zlecenie.

* Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + wysoki % prowizji.

* Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

* Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie.

* Możliwość ciągłego rozwoju oraz realny wpływ na działanie przedsiębiorstwa.

* Indywidualne warunki dla doświadczonego spedytora, któremu zapewniamy pełną anonimowość na każdym etapie rekrutacji niezależnie od jej przebiegu.

Siedziba firmy - Leszno, w. Wielkopolskie

ul. Dąbrowskiego 2 A

64-100 Leszno

www.limelog.eu

Serdecznie zapraszamy do składnia CV ze zdjęciem oraz kontaktu za pośrednictwem OLX lub mailowo: office(małpa)Limelog.eu .

Do przesyłanych aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych.)".

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 912669654