2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Lubelskie
  6. Spedycja - Tomaszów Lubelski
Dodane 07 maja 2024

Spedytor/ logista

Lokalizacja

Tomaszów Lubelski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Freezepoint  Sp. z o.o., poszukuje osoby na stanowisko Spedytor/Logista, która będzie odpowiedzialna za organizację i koordynację procesów transportowych, oraz rozwiązywanie bieżących problemów logistycznych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Aktywne pozyskiwanie kontrahentów i podwykonawców na giełdach transportowych,

Organizowanie oraz nadzór nad realizacją procesów transportowych,

Kontrolowanie terminowości załadunków oraz dostaw do klientów,

Rozwiązywanie bieżących kwestii związanych z przewozem towarów,

Prowadzenie ewidencji zrealizowanych zleceń. dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej. Weryfikacja  i obsługa dokumentów przewozowych Negocjacja stawek, przygotowywanie ofert dla Klientów

WYMAGANIA:

Doświadczenie w spedycji/logistyce min.1 rok.

Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, Umiejętności obsługi komputera Samodzielność w działaniu i zdolność pracy pod presją czasu,

Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań.

Wysoka kultura osobista,

Duża łatwość i umiejętność nawiązywania kontaktów,

Kreatywność, umiejętności negocjacyjne,  chęci do pracy,

OFERUJEMY: Umowę o pracę na pełny etat

Narzędzia pracy (służbowy komputer oraz telefon),

Dostęp do giełd transportowych,

Pozytywną atmosferę w miejscu pracy

Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, zorientowaną na klienta i gotową podjąć wyzwanie, zapraszamy do aplikowania na stanowisko Spedytora/Logisty w naszej Spółce. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Lokalizacja

Tomaszów Lubelski,

Lubelskie

Lubelskie, Tomaszów Lubelski
ID: 916696309