2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Pomorskie
  6. Spedycja - Kwidzyn
Dodane 06 kwietnia 2024

Spedytor międzynarodowy

Wynagrodzenie

6 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kwidzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem firma Omega Spedycja i Transport Sp. z o.o. zatrudni Spedytora międzynarodowego z doświadczeniem (tylko i wyłącznie). Poszukujemy osoby z dobrą znajomością języka angielskiego lub włoskiego. Mila widziana własna baza klientów. Umiejętność pracy na ładunkach częściowych.

Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Wynagrodzenie oparte o prowadzenie własnej floty oraz dodatkowo system prowizyjny.

OFERUJEMY:

•Bardzo atrakcyjne zarobki uzależnione od doświadczenia i zaangażowania w prace

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

GŁÓWNE ZADANIA:

• Utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami firmy

• Nadzór kierowców podczas wykonywania zlecenia transportowego

• Pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników

• Prowadzenie dokumentacji transportowej

OCZEKIWANIA:

• Zaangażowanie w wykonywaną pracę

• Sumienność i punktualność

Gwarantujemy pełną dyskrecję i zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Omega Spedycja i Transport Sp. z o.o.

Kwidzyńska 1

82-500 Rozpędziny

tel: 60*******68

www.omega-kwidzyn.pl

Lokalizacja

Kwidzyn,

Pomorskie

Pomorskie, Kwidzyn
ID: 584507017