2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Wysogotowo
Dodane 25 kwietnia 2024

Spedytor Międzynarodowy

Wynagrodzenie

7 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wysogotowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ATL-Sped zatrudni samodzielnego Spedytora międzynarodowego z doświadczeniem. Praca na pełen etat, umowa o pracę, miejsce pracy Wysogotowo pod Poznaniem, Wymagania znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym, oraz samodzielność działania. Resztę informacji pod numerem telefonu.

Miejsce pracy: Wysogotowo k. Poznania.

Twój zakres obowiązków:

• nadzór nad jakością oraz terminowością procesów transportowych,

• rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów,

• budowanie długofalowych relacji z obecnymi oraz nowymi klientami,

• wysoki standard obsługi klienta oraz świadczonych usług,

• dbanie o dobry wizerunek firmy.

• znajomość j. niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat.

• motywacyjny system wynagrodzeń: + premie,

• pracę stacjonarną w siedzibie firmy,

• możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji,

• ciekawą oraz dynamiczną pracę i przyjazna atmosferę w zgranym zespole,

• swobodę we wdrażaniu nowych pomysłów w ramach procedur działania firmy.

www.atls.pl

60*****45-Sławek

60*****73-Krzysztof

Lokalizacja

Wysogotowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wysogotowo
ID: 637740409