2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Dolnośląskie
  6. Spedycja - Lubin
Dodane 20 kwietnia 2024

Spedytor Międzynarodowy

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma transportowa BOCIAN Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie zatrudni pracownika na stanowisko Spedytora międzynarodowego do prowadzenia aut.

Nasze oczekiwania:

  • 2 letnie doświadczenie na stanowisku spedytora/handlowca w branży TSL
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Umiejętność obsługi giełd transportowych
  • Baza własnych klientów będzie dużym atutem

Zadania:

  • planowanie przewozów dla pojazdów spółki i podwykonawców
  • bieżący nadzór nad realizacją przewozów
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • współpraca z obecnymi kontrahentami
  • tworzenie zleceń transportowych/spedycyjnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wysokie wynagrodzenie.
  • Pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego i nieskrępowanej realizacji własnych pomysłów
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon laptop itp.)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

C.V. proszę przesyłać w formacie PDF z klauzulą wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BOCIAN SP. Z O. O. z siedzibą w Lubinie w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko

Kontakt 53*******98

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 651725314