2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Zachodniopomorskie
  6. Spedycja - Koszalin
Dodane 23 maja 2024

Spedytor międzynarodowy

Wynagrodzenie

4 300 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Bałtyk Trans Spedition Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko spedytora międzynarodowego.

Ze względu na dynamiczny rozwój firmy nieprzerwanie od 2006 roku, potrzebujemy nowych pracowników do naszej głównej siedziby w Koszalinie oraz oddziałów w Kołobrzegu oraz Białogardzie.

Zakres obowiązków

·         pozyskiwanie nowych klientów za pośrednictwem giełd transportowych

·         sumienna obsługa zleceń transportowych

·         praca z programem transportowym TS

·         uczestnictwo w windykacji należności za zrealizowane zlecenia

·         budowanie dobrego wizerunku firmy oraz dbanie o jej reputację na  rynku

Wymagania obowiązkowe

·         znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie

·         podstawowa znajomość i doświadczenie w pracy w środowisku komputerowym MS Windows

·         zaangażowanie i wysoka kultura pracy

Nieobowiązkowe kwalifikacje zawodowe

·         własny portfel klientów

·         doświadczenie na podobnym stanowisku

·         znajomość języków francuski, włoski lub hiszpański

Oferujemy

·         wysokie wynagrodzenie uzależnione od wyników w pracy

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         możliwość rozwoju poprzez nowe doświadczenia i szkolenia

·         zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, tj. komputer oraz telefon służbowy

Zainteresowane osoby proszę o aplikowanie przez OLX

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 825706917