2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Lubelskie
  6. Spedycja - Biała Podlaska
Dodane 01 maja 2024

Spedytor Międzynarodowy

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BahnTrans Logistics, prężnie rozwijająca się firma w branży logistycznej, specjalizująca się w międzynarodowych i krajowych przewozach towarów, spedycji i magazynowaniu obecnie poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Miejsce pracy: Biała Podlaska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• bieżąca współpraca z klientami oraz wycena ofert

• proaktywne poszukiwanie nowych klientów

• wyszukiwanie i wdrażanie podwykonawców do współpracy

• monitorowanie, kontrola i realizacji zleceń

• rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów

• nadzór nad dokumentacją spedycyjną

NASZE OCZEKIWANIA:

• dobra organizacja pracy,

• min 1 rok doświadczenia na stanowisku Spedytor Międzynarodowy

• znajomość rynku transportu międzynarodowego

• umiejętność pracy w zespole • komunikatywność

• znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, lub innego języka zachodnioeuropejskiego mile widziana

GWARANTUJEMY:

• stabilną pracę w dynamicznym i wspierającym otoczeniu

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• rozwój zawodowy

• możliwość poszerzania i zdobycia nowej wiedzy i umiejętności

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 839675957