2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Podlaskie
  6. Spedycja - Białystok
  7. Spedycja - Bacieczki
Dodane 28 maja 2024

Spedytor międzynarodowy

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Bacieczki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Keraj Logistics Sp. z o.o. to firma działająca w dynamicznie rozwijającej się branży TSL. Naszym celem jest stać się synonimem najwyższej jakości zarówno dla naszych klientów, jak i pracowników. Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych umiejętności, działamy z konsekwencją i pasją, tworząc miejsce pracy dla ludzi, którzy podzielają nasze marzenia.

Jeżeli jesteś osobą gotową do podjęcia wyzwań i rozwijania się w branży TSL, to Keraj Logistics Sp. z o.o.  jest miejscem dla Ciebie.

Czekamy na Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

·        Organizacja transportu drogowego krajowego i międzynarodowego.

·        Budowanie i utrzymywanie relacji z przewoźnikami i klientami.

·        Negocjowanie stawek za usługi transportowe.

·        Prowadzenie dokumentacji spedycyjnej.

·        Dbanie o najwyższą jakość usług świadczonych dla naszych klientów.

Nasze wymagania:

 ·        Dobra znajomość języka angielskiego i/lub innych języków obcych (np. niemieckiego, francuskiego, włoskiego) co najmniej na poziomie B2.

·        Gotowość do podejmowania wyzwań, które mogą przełożyć się na wysokie zarobki.

·        Zacięcie negocjacyjne.

·        Duża gotowość do pozyskiwania klientów.

·        Tolerancja na sytuacje stresowe.

·        Wiara we własne możliwości.

·        Otwartość i komunikatywność.

·        Świadomość potrzeby zarządzania relacjami z klientami.

·        Umiejętność współpracy z zespołem i klientami.

·        Skłonność do funkcjonowania w oparciu o procesy i procedury.

To oferujemy:

·        Atrakcyjny system premiowy.

·        Szkolenie wdrożeniowe oraz opiekę mentoringową.

·        Zorganizowane środowisko pracy z klarownymi procesami, procedurami i standardami.

·        Indywidualną pracę rozwojową z menadżerem.

·        Wsparcie w realizacji celów zawodowych.

·        Profesjonalnie rozwinięty back office zapewniający wsparcie w obiegu dokumentacji spedycyjnej.

·        Pakiet medyczny z ubezpieczeniem na życie

A jeżeli masz już doświadczenie w spedycji, to Keraj Logistics Sp. z o.o. to również miejsce dla Ciebie, gdzie Twoje umiejętności zostaną docenione, a Ty będziesz mógł/a rozwijać się w dynamicznym środowisku branży TSL. Dołącz do naszego zespołu i razem będziemy tworzyć przyszłość transportu i logistyki!

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bacieczki
ID: 830503335