2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Chodzież
Sylwia
Dodane 27 maja 2024

Spedytor Międzynarodowy

Lokalizacja

Chodzież

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Czy chcesz:

  • pracować nieszablonowo?

  • korzystać z ponadprzeciętnych narzędzi pracy?

  • mieć nieograniczone wsparcie ze strony całego teamu?

  • pracować w rodzinnej, szczerej i nieformalnej atmosferze?

  • zdobyć doświadczenie i uczyć się od najlepszych?

  • zarabiać pięciocyfrowe kwoty w systemie "sky is the limit"?

Aplikuj na stanowisko  Spedytor Międzynarodowy.

TJ Logistic ma za sobą ponad 30 lat pracy na rynkach europejskich i poszukuje utalentowanych osób do Działu Spedycji.

Spróbuj i TY jeśli jesteś gotowy na nowy krok w karierze i na nowe wyzwania!

Jeśli masz wysokie aspiracje, znasz język angielski (lub inny) to praca w naszej firmie jest właśnie dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów

  • budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami i przewoźnikami

  • organizacja i bieżąca obsługa zleceń transportowych

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (będziesz kontaktować się z zagranicznymi klientami)

  • łatwo nawiązujesz kontakty

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • ambicja i determinacja w osiąganiu celów

  • zaangażowanie i samodyscyplina

  • poczucie humoru

Mile widziane doświadczenie na stanowisku spedytora - ALE JEŚLI GO NIE POSIADASZ ZDOBĄDŹ JE Z NAMI!

Aplikuj! Czekamy na Twoje CV.

Lokalizacja

Chodzież,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Chodzież
ID: 902087410