2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Warszawa
  7. Spedycja - Śródmieście
Dodane 01 maja 2024

Spedytor Międzynarodowy

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i sprzedawanie ładunków na giełdach transportowych
  • Mo­ni­to­ro­wa­nie re­ali­za­cji zle­ceń spe­dy­cyj­nych i trans­por­to­wych oraz dba­nie o ich pra­wi­dło­wy prze­bieg
  • Przy­go­to­wy­wa­nie zle­ceń i do­ku­men­tów transpor­to­wych
  • Dba­nie o po­zy­tyw­ny wi­ze­ru­nek firmy oraz wyso­ką ja­kość usług

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, inny język obcy mile widziany
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z działalnością transportową
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji, dobra organizacja pracy
  • Znajomość obsługi giełd transportowych TimoCom i Trans.eu
  • Mile widziana własna baza klientów

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + atrakcyjny system prowizyjny)
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach, targach i wyjazdach służbowych
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Praca w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym

Oferta dotyczy pracy stałej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 910818549