2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Bielsko-Biała
Dodane 17 kwietnia 2024

Spedytor międzynarodowy

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie poszczególnych etapów usługi spedycyjno - przewozowej

  • współpraca z klientami, partnerami, podwykonawcami i innymi komórkami organizacyjnymi

  • realizacja założeń budżetowych i jakościowych

  • dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej

  • opieka nad swoimi klientami oraz rozbudowa kontaktów w branży spedycyjnej

  • pozyskiwanie zleceń, podwykonawców oraz sprzedaż ładunków

Nasze wymagania

  • nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie

  • operowaniem językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

  • znajomość dodatkowego języka europejskiego będzie atutem

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wiedza z zakresu realizacji usług transportowych i spedycyjnych

  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów

  • komunikatywność, samodyscyplina pracy

  • umiejętność efektywnej współpracy z innymi

  • własna baza kontaktów (klienci/przewoźnicy)

To oferujemy

  • umowę o pracę (wysoka podstawa) lub B2B (wysoka marża )

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • premia zależy tylko i wyłącznie od Twoich wyników, a nie wyników grupy - brak górnej granicy wynagrodzenia

  • możliwość pracy w systemie Home Office po okresie próbnym

  • szerokie możliwości rozwoju osobistego

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • najlepsi zarabiają ponad 50 tys. netto miesięcznie

  • nie obciążamy spedytorów wykonywaniem zadań związanych z księgowością, dokumentami, fakturami. Spedytor ma się skupić tylko na swoich klientach i maksymalizacji zysku, co przekłada się bezpośrednio na zarobki!

  • karta sportowa

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 912521768