2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Sierpc
Dodane 18 kwietnia 2024

Spedytor Międzynarodowy

Lokalizacja

Sierpc

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Usługowo- Handlowe Export-Import Adam Lipiński jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą transportowo-spedycyjną działającą na rynku od 1987 roku.

Podstawą działalności firmy jest organizowanie procesu transportowo-spedycyjnego w zakresie całopojazdowego transportu drogowego zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Misją firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie , a także indywidualne podejście do klienta.

Stawiamy na rozwój firmy, patrzymy w przyszłość, inwestując w rozwój zarówno własny jak i swoich pracowników, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zakres obowiązków

·         Analiza i kalkulacja frachtów

·         Optymalne wykorzystanie pojazdów i pilnowanie terminowości zleceń

·         Pomoc/wsparcie przy obsłudze kontraktów

·         Obsługa systemu TMS w zakresie wprowadzania zleceń i raportowania

·         Wyjaśnianie i pilnowanie spływu należności

·         Poszukiwanie nowych kierunków i rozwiązań

·         Kontakt z klientami/kontrahentami

Nasze wymagania

·         Doświadczenie w organizacji transportu krajowego i międzynarodowego min 3 lata,

·         Doświadczenie w pracy z systemami TMS i giełdach transportowych TIMO COM, TRANS,

·         Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem,

·         Umiejętność pracy w zespole,

·         Dobra organizacja pracy i koncentracja na osiąganie wyników

Oferujemy

·         Stabilne warunki zatrudnienia,

·         Niezbędne narzędzia pracy,

·         Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Jedocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Sierpc,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sierpc
ID: 912637098