2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Małopolskie
  6. Spedycja - Skawina
Dodane 30 kwietnia 2024

spedytor międzynarodowy

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy

Miejsce pracy: Skawina / k Krakowa

Opis stanowiska :

  • współpraca z klientami firmy w zakresie przyjmowania zleceń oraz informowania o statusie dostawy

  • układanie planów realizacji zleceń w oparciu o własny tabor

  • kontrola przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas procesu

  • nadzór nad pracą kierowców

Oczekujemy :

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub w podobnej branży

  • umiejętności planowania oraz szybkiego podejmowania decyzji

  • odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań

  • znajomości języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • opiekę mentora ułatwiającą wdrożenie

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie

NIE CZEKAJ ! APLIKUJ

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 913863781