2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Poznań
  7. Spedycja - Naramowice
Dodane 03 maja 2024

Spedytor międzynarodowy

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Naramowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy zarówno z klientami, jak i przewoźnikami

  • Obsługa klientów poprzez realizację zleceń spedycyjnych

  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zleceń

  • Obsługa giełd transportowych

Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na arenie międzynarodowej

Nasze wymagania

  • Znajomość przepisów dotyczących transportu międzynarodowego

  • Doświadczenie w branży TSL, w szczególności w spedycji międzynarodowej (minimum 2 lata)

  • Znajomość języka angielskiego (inne języki będą dodatkowym atutem)

  • Samodzielność i umiejętność zarządzania czasem, doskonała organizacji pracy, zdolność analitycznego myślenia oraz pod presją czasu

  • Umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach związanych z transportem międzynarodowym

  • Dokładności i precyzji w wykonywaniu obowiązków, szczególnie przy tworzeniu i kontrolowaniu dokumentacji transportowej

  • Świadomości ryzyka i umiejętności podejmowania działań zapobiegawczych w celu minimalizacji ryzyka utraty, uszkodzenia lub opóźnienia towaru

  • Komunikatywność oraz umiejętności negocjacyjne

Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu aut

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników

  • Wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do pracy

Pozytywną atmosferę i komfortowe środowisko pracy

Biuro przy ulicy Bałtyckiej 22 w Poznaniu

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Naramowice
ID: 914592898