2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Stojadła
Febo Logistic
Dodane 29 kwietnia 2024

Spedytor międzynarodowy

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stojadła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma transportowo-spedycyjna FEBO LOGISTIC SP. Z O.O. z siedzibą w Stojadłach k. Mińska Mazowieckiego poszukuje kandydatów na stanowisko Spedytora Międzynarodowego

Zakres obowiązków:

·       współpraca z handlowcami, bieżąca wycena usług;

·       organizacja transportu drogowego towarów;

·       pozyskiwanie i budowanie relacji z podwykonawcami;

·       opieka nad realizacją zleceń spedycyjnych;

·       dbanie o wysoką jakość oferowanych usług i ich terminowość;

·       dbanie o płynność obiegu dokumentacji transportowej;

Oferujemy:

·       stabilne warunki zatrudnienia;

·       szkolenie wstępne z zakresu realizowanych czynności;

·       pracę z młodym, ambitnym zespołem;

·       możliwości awansu i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia);

Nasze wymagania:

·       posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu branży TSL;

·       komunikatywna znajomość jęz. obcego - WARUNEK KONIECZNY;

·       chęć rozwoju, umiejętności negocjacyjne, komunikatywność, kreatywność;

Chętnych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: praca[małpa]febologistic.com lub przez formularz OLX.

Lokalizacja

Stojadła,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stojadła
ID: 904912795