2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Pomorskie
  6. Spedycja - Gdańsk
  7. Spedycja - Śródmieście
Dodane 29 kwietnia 2024

Spedytor Międzynarodowy

Wynagrodzenie

3 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Krótki opis firmy:

Firma Natanex jest szybko rozwijającą się polską firmą transportową, łączącą specjalistów z branży TSL. Specjalizujemy się w transporcie drogowym, cało-pojazdowym oraz częściowym. Posiadamy liczne certyfikaty oraz zezwolenia na transport  towarów wysokowartościowych oraz leków. Posiadamy własną flotę samochodową, dzięki której możemy dostosować się do wymagań każdego klienta i jego zapotrzebowania transportowego. Firma Natanex, łączy w sobie dobrze funkcjonującą sieć obsługiwanych klientów oraz odpowiednich spedytorów i kierowców realizujących aktualne zapotrzebowanie transportowe. Dbają oni o bezpieczne, terminowe i bezproblemowe procesy transportowe występujące na co dzień. Jeżeli jesteś osoba doświadczoną, chętną do rozwoju osobistego  i zdeterminowaną do budowy nowego oddziału w Gdańsku jako  spedytor międzynarodowy, zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Spedytora Międzynarodowego, chcemy abyś budował/budowała swoją markę, swój zespół i miał/ miała możliwość rozwoju w postaci licznych awansów i zwiększania swojego wynagrodzenia   – Zapraszamy do kontaktu.

Twój zakres obowiązków:

·       Pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami oraz przewoźnikami.

·       Nadzorowanie procesu  zleceń spedycyjnych w realizacji  zgodnie ze standardami firmy Natanex

·       Obsługa giełd transportowych

·       Ustalanie szczegółów zleceń spedycyjnych

·       Dobieranie odpowiednich rozwiązań logistyczno-transportowych do potrzeb klienta

·       Samodzielne podejmowanie decyzji w zakresie transportu.

·       Wdrażanie nowych pomysłów w zakresie pozyskiwaniu i obsługi nowych klientów.

·       Dbałość i sumienność w wykonywanej pracy.

·       Negocjacja stawek transportowych.

Nasze wymagania:

·       Komunikatywny język angielski

·       Bardzo dobra znajomość rynku branży TSL.

·       Nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie

·       Praca pod presją czasu

·       Minimalne 2-letnie doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego

·       Dobra organizacja codziennego systemu pracy

·       Kultura osobista podczas komunikacji z klientem lub przewoźnikiem.

·       Pozyskiwanie nowych klientów.

·       Umiejętność negocjacji i rozwiązywania bieżących problemów.

·       Praca w dynamicznym zespole

Mile widziane:

·       Własna baza klientów oraz przewoźników

·       Znajomość dodatkowego języka

To oferujemy:

·       Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub formy umowy B2B

·       Kompleksowy program wdrożeniowy (struktury firmy oraz system firmowy)

·       Atrakcyjne dwuczłonowe wynagrodzenie (podstawa + premia prowizyjna)

·       Możliwość uzyskania premii uznaniowej za dobre wyniki sprzedażowe.

·       Możliwość zdobycia doświadczenia w branży TSL.

·       Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie na rynku.

·       Pakiet benefitów pozapłacowych (Karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie itp.)

·       Możliwość kreowania i wdrażania swoich indywidulanych pomysłów

·       Możliwość na budowę struktury firmy w postaci tworzenia zespołu (Lider Zespołu, Kierownik operacyjny/nieoperacyjny)

·       Kreatywna ścieżkę rozwoju

·       Możliwość pracy hybrydowej (Home Office)

·       Dobrą lokalizacje biura (Gdańsk Śródmieście-Zieleniak)

·       Możliwość kształtowania i rozbudowy oddziału w Gdańsku i nie tylko.

Jeżeli zajmujesz się transportem i branża TSL nie jest ci obca jest to idealne miejsce dla Ciebie !

Zapraszamy do składania aplikacji !

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 907145848