2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Kalisz
Dodane 30 kwietnia 2024

Spedytor Międzynarodowy - Acropol Kalisz

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Acropol Jastrzębski Orzechowska Sp. J.

Jeśli jesteś osobą otwartą i lubisz kontakt z ludźmi, czujesz się dobry/a w negocjacjach, potrafisz współpracować w zespole, jesteś zorganizowany i umiesz efektywnie zarządzać własnym czasem oraz lubisz zdobywać nowe umiejętności, to jesteś osobą, której szukamy. Zostań spedytorem międzynarodowym

Nie musisz posiadać wiedzy branżowej ani doświadczenia w branży TSL – zadbaj o motywację do ich zdobycia. Resztę pozostaw nam – wszystkiego Cię nauczymy.

Opis stanowiska:

-stały kontakt z klientami i przewoźnikami oraz dbałość o dobre relacje

-organizowanie i realizowanie transportów

-rozwój bazy klientów i przewoźników,

-prowadzenie dokumentacji operacyjnej.

Wymagania :

- znajomość min. 1 języka obcego (angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski) oraz komunikatywny j. polski

-dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,

-doświadczenie w spedycji krajowej lub międzynarodowej będzie dodatkowym atutem,

-wykształcenie min. średnie.

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy,

-stała opiekę szkoleniowca dla osób bez doświadczenia,

-wysoką jakość warunków pracy,

-możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy poniżej. Znajdziesz go również na naszej stronie internetowej www.acropol.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Acropol Jastrzębski Orzechowska Sp. J. z siedzibą w Kaliszu przy ul.Chopina 23."

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 530464879