2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Warszawa
  7. Spedycja - Włochy
DTW Logistics
Dodane 29 kwietnia 2024

Spedytor międzynarodowy - dział chłodni

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

DTW LOGISTICS GROUP- to wiodący operator logistyczny o zasięgu europejskim, posiadający pięć oddziałów w Polsce. Nasza działalność obejmuje spedycję drogową, morską i lotniczą, logistykę magazynową oraz usługi celne. "Robimy logistykę. Jesteśmy po to, aby spełniać oczekiwania Klienta". Fundamentem naszej działalności są profesjonalizm, orientacja na jakość oraz zaangażowanie we współpracę z Klientami. Nasi Pracownicy, to ludzie z pasją. Doświadczenie, które zdobywają w firmie przekładają na realizowanie celów zawodowych. Nasza wizja to: "Dla Pracowników i Klientów być partnerem pierwszego wyboru."

Zadania:

  • Realizacja i bieżąca obsługa przewozów międzynarodowych chłodniczych.

  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych.

  • Monitorowanie procesów spedycyjnych i transportowych.

  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych.

  • Aktywne rozwijanie kontaktów handlowych z klientami i przewoźnikami.

  • Rozwiązywanie codziennych zadań operacyjnych.

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w spedycji międzynarodowej - warunek konieczny

  • Wiedza z zakresu pracy z giełdami transportowymi

  • Bardzo dobra obsługa komputera

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego - mile widziane

  • Znajomość specyfiki transportu międzynarodowego chłodniczego - mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

  • Udział w tworzeniu nowych projektów i możliwość realizacji własnych pomysłów.

  • Dofinansowanie do: pakietów sportowych (karty Multisport), prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego.

  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 913704816