2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Zachodniopomorskie
  6. Logistyka - Kobylanka
Dodane 18 kwietnia 2024

Spedytor Międzynarodowy - Kobylanka. k Stargardu

Wynagrodzenie

6 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kobylanka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Galan Logistics to prężnie rozwijająca się firma transportowo – logistyczna wyspecjalizowana na kierunku skandynawskim, w której najważniejszym jest zaangażowanie, odpowiedzialność, konsekwencja, uczciwość i szacunek. Dzięki tym wartościom zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów i pracowników zapewniając pewną pozycję na rynku.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatek/ kandydatów na stanowisko Spedytor Międzynarodowy w Kobylance k. Stargardu.

Obowiązki

  • Prowadzenie dokumentacji oraz analizowanie przebiegu trasy kierowcy

  • Monitorowanie realizacji zleceń przewozowych

  • Dbałość o terminowość dostaw i wysoką jakość usług

  • Stosowanie procedur przewozowych zgodnie z wymogami Klientów

  • Poszukiwanie nowych Klientów, sporządzanie wycen oraz obsługa zleceń transportowych

  • Informowanie Klienta o przebiegu transportu

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe

  • Umiejętność budowania długoterminowych, bardzo dobrych relacji z Klientami i Partnerami

  • Umiejętności analityczne niezbędne do optymalnego planowania i wyceniania usług

  • Dobra znajomość obsługi komputera, Microsoft Office

  • Minimum średnie wykształcenie, preferowany profil: transport, logistyka

  • Wysoka zdolność organizacyjna i umiejętność pracy pod presją

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka szwedzkiego, norweskiego byłaby dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę = miejsce pracy Kobylanka

    Atrakcyjne warunki płacowe – wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity pozapłacowe (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, pakiet szkoleń)

  • Praca z doświadczonym zespołem w międzynarodowym środowisku

Lokalizacja

Kobylanka,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kobylanka
ID: 910981773