2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Lubelskie
  6. Spedycja - Lublin
Dodane 23 kwietnia 2024

Spedytor międzynarodowy - Lublin

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma transportowa działająca w Lublinie od kilkunastu lat, zajmująca się transportem międzynarodowym poszukuje osoby na stanowisko:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Zakres obowiązków:

• Zarządzanie zleceniami transportowymi, obejmując zarówno obszar krajowy, jak i międzynarodowy

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie trwałych relacji z klientami, przewoźnikami i kierowcami

Wymagania:

• znajomość angielskiego

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• umiejętność podejmowania decyzji

• dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i optymalnego wykorzystania czasu

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę

• pracę w doświadczonym zespole

• wsparcie przełożonego

• praca na profesjonalnych programach branży TSL

• narzędzia niezbędne do wykonywania zadań

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: transport.rekrutacja.lublin[MAŁPA]gmail.com

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie na dokumencie CV zgody na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 913867877