2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Chodzież
Mateusz
Dodane 29 kwietnia 2024

Spedytor międzynarodowy | Pomoc spedytora | Doświadczenie | Chodzież

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chodzież

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma HEPNER-Transport z siedzibą w Chodzieży poszukuje kandydatów z doświadczeniem na stanowisko Spedytora Międzynarodowego / Pomocy Spedytora.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i budowanie oraz utrzymywanie relacji z klientami;

  • organizacja transportu drogowego towarów;

  • pozyskiwanie i budowanie relacji z podwykonawcami;

  • opieka nad realizacją zleceń spedycyjnych;

  • dbanie o wysoką jakość oferowanych usług i ich terminowość;

  • dbanie o płynność obiegu dokumentacji transportowej;

Oferujemy:

  • warunki zatrudnienia w oparciu o system marżowy;

  • szkolenie wstępne z zakresu realizowanych czynności;

  • pracę z doświadczonym zespołem;

Nasze wymagania:

  • umiejętność posługiwania giełdami transportowymi: Trans i TimoCom

  • posiadanie wiedzy z zakresu branży TSL;

  • komunikatywna znajomość jęz. obcego;

  • chęć rozwoju, umiejętności negocjacyjne, komunikatywność, kreatywność;

DOŚWIADCZENIE JEST WYMAGANE !!! JEŚLI SPEŁNiASZ WIĘKSZOŚĆ WYMAGAŃ I MASZ CHĘCI ROZWOJU W BRANŻY TRANSPORTOWEJ ZAPRASZAMY DO APLIKACJI LUB KONTAKTU TELEFONICZNEGO.

Lokalizacja

Chodzież,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Chodzież
ID: 780275477