2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Legionowo
Dodane 25 kwietnia 2024

Spedytor Międzynarodowy Skandynawia

Wynagrodzenie

6 850 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legionowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Eriksen Transport to firma transportowa działająca w ruchu międzynarodowym, specjalizująca się w rynku skandynawskim. Posiadamy własną flotę pojazdów ciężarowych. Jedną z naszych gałęzi logistycznych jest spedycja międzynarodowa. Organizujemy prace dla podwykonawczych firm transportowych których floty kompleksowo obsługujemy. Zajmujemy się również organizacją przepraw promowych oraz odpraw celnych z/do Norwegii.

Twój zakres obowiązków :

  • obsługa floty pojazdów własnych

  • obsługa floty pojazdów podwykonawczych

  • pozyskiwanie floty pojazdów podwykonawczych

  • pozyskiwanie nowych klientów bezpośrednich

  • uczestnictwo w przetargach transportowych

  • organizacja przepraw promowych

  • spotkania biznesowe z partnerami

  • tworzenie nowych projektów logistycznych

  • utrzymywanie dobrych relacji i profesjonalna obsługa klientów

Nasze wymagania :

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Własna baza klientów i/lub podwykonawców

  • Motywacja do ciężkiej pracy

  • j. angielski na poziomie komunikatywnym

  • mile widziane doświadczenie na rynku norweskim, szwedzkim, fińskim

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy :

  • praca w zespole doświadczonych specjalistów

  • wsparcie na każdym etapie rozwoju

  • wysokie wynagrodzenie

  • rozliczenie grupowe (zarabiasz nawet jeżeli jesteś na urlopie lub L4)

  • wyjazdy integracyjne

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Eriksen Transport Sp. z.o.o. z siedzibą w: Słoneczna 8/-, 05-123 Chotomów (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Legionowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Legionowo
ID: 914369078