2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Warszawa
  7. Spedycja - Śródmieście
Dodane 14 maja 2024

Spedytor międzynarodowy z doświadczeniem 3.5t , 24t

Wynagrodzenie

3 500 - 12 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna

W związku z rozwojem nowego oddziału spedycyjnego spółka QTrans poszukuje osoby na stanowisko Spedytor Międzynarodowy.

Opis Stanowiska:

Poszukujemy osób ambitnych, samodzielnych z doświadczeniem w branży. Oferujemy pracę w której masz wpływ na kierunki rozwoju firmy, gdzie jest przejrzysty sposób wynagrodzeń, gdzie ludzie stanowią wartość firmy.

Miejsce pracy:  Cała Polska – Home Office - Praca zdalna

 Wymagania:

-znajomość rynku transportowego 3,5T, 24T

-doświadczenie w sprzedaży ładunków na giełdach Timo oraz Trans

-doświadczenie w pozyskiwaniu stałych klientów

-własna baza klientów oraz przewoźników będzie twoim dodatkowym atutem

To Oferujemy :

- Indywidulane system wynagrodzeń bez górnej granicy zarobków

- Elastyczne narzędzia służbowe dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji

- Stabilne zatrudnienie oraz partnerskie standardy w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Praca w miłej atmosferze, w zespole entuzjastycznie nastawionych osób

- Wsparcie działów firmy, nasi spedytorzy nie zajmują się księgowością oraz windykacją.

- Dostęp do Bazy kontrahentów oraz przewoźników

Szczegółowe informacje o firmie na stronie internetowej www.qtrans.pl

Zapraszamy osoby chcąc pracować zdalnie/ Home Office.

Otwarci jesteśmy na każdy pomysł, umów się na rozmowę i przedstaw propozycje.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918250901