2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Lubuskie
  6. Spedycja - Żary
Dodane 10 kwietnia 2024

Spedytor Międzynarodowy z językiem niemieckim! 10tyś. na rękę i więcej

Wynagrodzenie

10 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żary

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca na stanowisku Spedytora Międzynarodowego w Żarach (lubuskie). Stawka: od 10 tyś. netto w ramach umowy B2B.

Szczegóły:

  • Obowiązki:

    • monitorowanie realizacji zleceń przewozowych

    • dbałość o terminowość dostaw i wysoką jakość usług

    • obsługa giełd i platform transportowych

    • pozyskiwanie nowych klientów krajowych i zagranicznych

    • aktywne poszukiwanie Klientów, przygotowywanie ofert handlowych

    • gotowość do możliwych wyjazdów służbowych w ramach ofert handlowych (ilość zależy od samodzielnej organizacji)

  • Wymagane:

    • doświadczenie

    • komunikatywny język niemiecki; mile widziane: jęz. angielski

    • sprawna obsługa giełd i platform transportowych

    • własna baza klientów oraz przewoźników

  • Oferujemy:

    • wynagrodzenie od 10.000 zł netto

    • umowa B2B

Praca ma wymiar pełnego czasu pracy. W pełni stacjonarna, na miejscu w Żarach.

Zapraszam do udostępnienia swojego CV w ramach aplikacji OLX.

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 910839318