2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Kujawsko-pomorskie
  6. Spedycja - Kruszyn
Monika
Dodane 26 kwietnia 2024

Spedytor międzynarodowy z językiem niemieckim lub angielskim

Wynagrodzenie

5 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kruszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Jesteśmy polską, rodzinną firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem, zajmującą się transportem ponadgabarytowym. Nasza rola zaczyna się w momencie, gdy zastosowanie transportu standardowego nie jest możliwe. Nie ma znaczenia czy ładunek jest długi, szeroki, wysoki czy ciężki. Nasz firma jest w stanie przetransportować wszystko. Transport ładunków ponadnormatywnych jest nie tylko naszą pracą, ale naszą pasją, dzięki której podchodzimy do każdego zadania z najwyższą starannością i przyjemnością.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Spedytora Międzynarodowego z językiem angielskim lub językiem niemieckim.

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i osiąganie wyznaczonych celów,

  • organizowanie i koordynowanie transportu krajowego i zagranicznego

  • obsługa zleceń spedycyjnych,

  • aktywna współpraca z klientami i przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie tras oraz warunków transportu,

  • optymalizacja kosztów transportu,

  • pozyskiwanie nowych kontraktów,

  • budowanie dobrych i trwałych relacji z kontrahentami.

Nasze wymagania

  • zorientowanie na cele i wyniki,

  • znajomość rynku TSL, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole,

  • determinacja w działaniu,

  • komunikatywność,

  • umiejętności negocjacyjne, sprzedażowe, praca pod presją czasu,

  • zdolność budowania dobrych i trwałych relacji,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiającego swobodną komunikację w mowie i w piśmie.

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,

  • premie uzależnione od wypracowanego zysku,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i podniesienia kwalifikacji,

  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego, prywatna opieka medyczna,

  • ciekawą, stabilną i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zapraszamy również na stronę www.ol-trans.pl oraz na naszego Facebooka.

Lokalizacja

Kruszyn,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Kruszyn
ID: 909715102