2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Bielsko-Biała
Dodane 24 kwietnia 2024

Spedytor Miedzynarodowy Zatrudnie/Zapraszam!!Mozliwy Home Office!!

Wynagrodzenie

2 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Firma MBL TRANSPORT (STARE FHU MARCIN BARBULETIS) 13 lat na rynku z siedziba w Bielsko Biala zatrudni osobe na stanowisku spedytor miedzynarodowy. Posiadamy wlasna flote 40 samochodow dostawczych DMC 3,5T (BUSY PLANDEKI). Zajmujemy sie zarowno transportem jak i spedycja.

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków: pozyskiwanie zleceń transportowych oraz nowych klientów obsługa spedycji międzynarodowej kontrola przebiegu realizowanych zleceń transportowych monitorowanie wykonywanych transportów, aktualizacji pozycji pojazdów do klientów, stała komunikacja z kierowcami oraz klientami( wynagrodzenie podstawa plus marza zalezna od wysokosci sprzedazy)

zysk 1000- 2000e 10% plus minimalna

zysk 2000-3000e 15% plus minimalna

zysk 3000E i wiecej 25% plus minimalna

powyzej 6000e 37% plus minimalna

w przypadku wlasnej dzialnosci B2B 50% zysku mozliwy Home Office, czas pracy elastyczny , nie zmuszam do pracy w okreslonych godzinach czy przepracowania okreslonej liczby godzin...licza sie efekty...masz inna propozycje , masz wlasnych klientow zadzwon dogadamy sie...

Wymagania:

dobra obsluga komputera dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub francuskiego łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów , doswiadczenie nie wymagane, najwazniejsza jest chec do pracy

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na umowę o prace, lub samozatrudnienie(preferowane) dobry klimat oraz interesującą prace w młodym i zgranym zespole prace na nowoczesnym sprzęcie oraz oprogramowaniach szkolenia i podnoszenie zawodowych kompetencji .

Kontakt tylko telefoniczny od poniedzialku do piatku w godzinach 9-14!!! tel kontaktowy: 79*****75 !!

Jesli znasz Swoja wartosc , jestes pewien ze masz dobre wyniki i chcesz zarabiac wiecej niz obecnie koniecznie napisz , zadzwon dogadamy sie!!

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 709593525