2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Warszawa
  7. Spedycja - Praga-Północ
Dodane 07 maja 2024

Spedytor Międzynarodowy(B2B)

Wynagrodzenie

4 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Warunki zatrudnienia w oparciu o B2B

Główne zadania:

  • Sprzedaż ładunków

  • Organizacja międzynarodowych transportów.

  • Planowanie i monitorowanie przebiegu transportu oraz dbanie o terminowość dostaw.

  • Utrzymywanie stałych kontaktów z klientami i rozwijanie bazy nowych klientów.

  • Kontrola i kompletność dokumentów transportowych.

Oczekujemy od kandydatów:

  • Prowizja od 45% do 60%

  • Dbałość o budowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbałość o dobre relacje z klientami.

  • Profesjonalizm i wysoka kultura osobista.

  • Możliwość udziału w interesujących projektach i współpraca z międzynarodowymi partnerami.

  • Wsparcie w rozwoju osobistym i możliwość awansu w strukturach firmy.

  • Środowisko pracy oparte na wartościach, które promują współpracę i innowacyjność.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 916704639