2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Pomorskie
  6. Spedycja - Gdańsk
  7. Spedycja - Wzgórze Mickiewicza
Dodane 22 maja 2024

Spedytor Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

4 300 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wzgórze Mickiewicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Grand Spedycja Logistyka Międzynarodowa Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy, Spedytor

Miejsce pracy: Gdańsk

Region: pomorskie

Opis stanowiska:

• pozyskiwanie nowych klientów

• prowadzenie aktywnej sprzedaży usług transportowych

• skuteczne nawiązywanie oraz budowanie długoterminowych relacji z kontrahentami

• przygotowywanie ofert, kalkulowanie cen krótko- jak i długoterminowych

• nadzór nad realizacją zleceń

• kształtowanie właściwego wizerunku firmy

Wymagania:

• znajomość języka angielskiego, znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem

• doświadczenie w sprzedaży usług

• samodzielność i konsekwencja w działaniu

• komunikatywność

• silna motywacja do osiągania celów

Oferujemy:

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• przyjazną atmosferę pracy

• możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

• możliwa praca w systemie hybrydowym

• wynagrodzenie: podstawa i premia uzależniona od wyników sprzedaży usług transportowych/spedycyjnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: aplikację olx

Informujemy, że Administratorem danych jest Grand SLM Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Cienistej 16d, 80-046 Gdańsk. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wzgórze Mickiewicza
ID: 917165396