2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Teresin
Rekruter
Dodane 26 kwietnia 2024

Spedytor – specjalista ds. Transportu.

Lokalizacja

Teresin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Dołącz do szybko rosnącej i dynamicznej firmy z branży łańcucha dostaw. W tej pracy każda podejmowana decyzja odgrywa ważną rolę, wpływając na przepływ towarów na całym świecie. Pracuj z jedną z najlepszych na świecie platform łańcucha dostaw, która usprawnia międzynarodową wymianę handlową.

C.H. Robinson to globalna firma z listy Fortune 500, która ceni sobie pracę zespołową, inicjatywę, odpowiedzialność i uczciwość swych pracowników. Pracujemy globalnie i każdego dnia wprowadzamy innowacje, aby usprawniać łańcuchy dostaw na całym świecie oraz realizować związane z nimi zadania.

Obecnie do naszego biura poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisku:

Spedytor - Specjalista ds. Transportu Krajowego Chłodniczego

Twoje zadania:

  • Kompleksowa obsługa zleceń transportowych,

  • Zarządzanie i rozbudowa floty transportowej,

  • Budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z przewoźnikami: przede wszystkim w Polsce, ale również w regionie CEE (Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa),

  • Negocjacje stawek i ustalanie warunków współpracy,

  • Rozwiązywanie codziennych problemów operacyjnych,

  • Bieżąca analiza sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności w systemie,

  • Prowadzenie dokumentacji transportowej,

  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług.

  • Interesujesz się branżą TSL. Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku lub dobra znajomość rynku przewoźników będą dodatkowym atutem,

  • Posługujesz się językiem polskim (C1) i angielskim (B2),

  • Jesteś samodzielny, decyzyjny i potrafisz pracować pod presją czasu,

  • Chciałbyś rozwijać się w międzynarodowej organizacji,

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (transport, logistyka).

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i zgranym zespole,

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej organizacji,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, premie oraz stabilne zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie,

  • Program szkoleń wspierających wszechstronny rozwój zawodowy,

  • Opiekę zdrowotną, grupowe ubezpieczenie i bogatą ofertę systemu kafeteryjnego,

  • Nowoczesne narzędzia pracy.

Lokalizacja

Teresin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Teresin
ID: 710914213