2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Podlaskie
  6. Spedycja - Bielsk Podlaski
Dodane 23 kwietnia 2024

spedytor / spedytorka

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsk Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Firma Wisent Cargo Sp. z o. o. poszukuje energicznej osoby gotowej na wyzwanie dołączenia do naszego zespołu na stanowisku spedytora/spedytorki. Jeśli jesteś ambitny/-na, zainteresowany/-na rozwojem w dynamicznym środowisku i chcesz pracować w branży logistycznej, to ta oferta jest dla Ciebie. Praca w Bielsku Podlaskim (17-100)

To oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione jest od wyników. Składa się z gwarantowanej podstawy oraz premii za osiągnięte rezultaty.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w przyjaznej atmosferze.

  • Możliwość nauki i zdobycia cennego doświadczenia w branży logistycznej.

  • Pracę w trybie hybrydowym lub zdalnym po okresie nauki.

  • Pracownik otrzymuje służbowy laptop, dodatkowy monitor oraz telefon.

Nasze wymagania

  • Chęć nauki i rozwijania się w branży logistycznej.

  • Umiejętność skutecznej komunikacji i negocjacji.

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy.

  • Pozytywne podejście do wyzwań i elastyczność w działaniu.

  • Umiejętność reagowania w sytuacjach wymagających nagłych decyzji.

  • Mile widziane doświadczenie w branży (osoby bez doświadczenia również zapraszamy - zapewniamy szkolenie).

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym jest warunkiem koniecznym (mile widziana będzie znajomość innych języków obcych, szczególnie języka niemieckiego ze względu na pracę głównie na rynku niemieckim).

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta.

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie relacji z obecnymi partnerami.

  • Planowanie i organizacja transportów, w tym zapewnienie terminowych dostaw towarów.

  • Wycenianie stawek transportowych, negocjowanie cen i warunków z dostawcami.

  • Utrzymywanie wysokich standardów obsługi klienta, rozwiązywanie bieżących problemów.

  • Aktywne uczestnictwo w procesie kształtowania strategii firmy w zakresie logistyki.

Lokalizacja

Bielsk Podlaski,

Podlaskie

Podlaskie, Bielsk Podlaski
ID: 913989215